מאמרים Xtra

כל מה שרצית לדעת על המתנות שלנו

נושאים

מאמר

תנו לעובדים לבחור

מתלבטים איזו מתנה לקנות לעובדים ליום ההולדת ? איזה תמריצים לתת לעובדים ?

מוטיבציה והנעת עובד הם פועל יוצא של יחס אישי לעובד.
כל ארוע, יום-הולדת, תחרות או עמידה ביעד הם הזדמנות מצוינת להראות לעובד עד כמה הוא חשוב לארגון. כשאנחנו מעניקים לעובד מתנה הוא מרגיש שזכרנו אותו וישמח לשתף את כל חבריו (גם מחוץ לארגון) במתנה שקיבל ממקום עבודתו.

בכל שנה מנהלי רווחה ומשאבי אנוש נתקלים בהתלבטויות חוזרות ונשנות לגבי אילו מתנות לרכוש לעובדים כך שיתאימו לכולם. עכשיו יש פתרון - לתת לעובד לבחור את המתנה.

עם אקסטרא בונוס תוכלו להציג לעובד מספר מתנות לבחירה, בצורה קלה וידידותית כך שהעובד יוכל להתייעץ עם כל מי שירצה, לבחור את המתנה המועדפת עליו ולקבל אותה ישר למייל ולנייד.

איך זה עובד ? 

פשוט - אין צורך להחזיק מלאי בכספות של שוברי מתנה מודפסים.
חכם - אנחנו באקסטרא בונוס נייצר ונעצב עבורכם דף אינטרנטי ממותג עם המתנות שבחרתם להציג לבחירת העובדים
קל - אנו נפיץ את הדף לעובדים באמצעות הדואר האלקטרוני, וכל מה שנשאר לעובד הוא לצאת לבלות וליהנות.


לפרטים נוספים- 09-7909501

בחירה ורכישה של מתנות לעובדים וללקוחות לחגים, לימי הולדת או לכל אירוע משמח, היא משימה המוכרת היטב למנהלי משאבי אנוש והרווחה היחס האישי מעלה לעובד את המוטיבציה וגורם לו להרגיש מיוחד. גם צ'ופר על עמידה ביעדים ותמריצים , מעודד את העובד ונמצא כמשפר ביצועים וכמפחית לחצים על פניו, תהליך בחירת המתנה לעובדים נראה כתהליך מהנה במיוחד, אבל אם תשאלו את העוסקים במלאכת משאבי האנוש, רבים מהן יודו כי מדובר בכאב ראש רציני מתנות לעובדים ולקוחות אמורות להיות מקוריות ומפתיעות, ולשמח את המקבלים, אבל כיצד בוחרים מתנה שתשפיע באותה דרך על כמה עשרות, מאות ואולי גם אלפי אנשים? איך בוחרים מתנה מקורית לראש השנה, מדי שנה? אחד הפתרונות היעילים לתסבוכת, הוא הענקת שוברי מתנה, המעבירים את כוח הבחירה לידי המקבלים

הבחירה עוברת לעובדים
להענקה של שוברי מתנה מספר יתרונות משמעותיים. אחד החשובים שבהם הוא גיוון האפשרויות שהשובר מכיל בתוכו (אטרקציות, מסעדות, סרטים, ספא ועוד), כך שכל אחד ואחת ממקבלי המתנה יוכל לבחור בחוויה שהוא מעוניין בה. מתנה זו עדיפה בהרבה מפריט חסר ייחוד וזהות, שנבחר על ידי ההנהלה. יתרון נוסף הוא עצם הבחירה. כאשר אתם מעניקים לעובדים או ללקוחות מערכת דיגיטלית המכילה מגוון רחב של חוויות לבחירה, אתם מעניקים להם את היכולת לשלוט באופי המתנה ולבחור את ההטבה האידיאלית עבורם. בכך אתם מעצימים את ערכו של השי בעיניהם

למאמר הבא
paper voucher icon