מאמרים Xtra

כל מה שרצית לדעת על המתנות שלנו

נושאים

מאמר

שוברי מתנה לעובדים

רכישת שוברי מתנה ומתנות לעובדים באקסטרא גיפט קארד - מדוע זה כדאי?

שוברי מתנה,  מבית היוצר של Xgiftcard הינם שוברים שפונים לכל תחומי הבילוי והפנאי בישראל. תוכלו למצוא באתר Xgiftcard מגוון מתנות לעובדיםומבחר שוברי מתנה המתאימים לכולם:
החל משוברי מתנה עבור אטרקציות, ארוחות בוקר, מתנות יום הולדת, חופשה, יום פינוק בספא, בתי מלון, סרטים או הפעלות שונות.
מבחר השוברים באתר מגוון. שובר מתנה יכול לשמש בתור מתנה לעובדים, מנהלים, ספקים ולקוחות .
כאן אצלנו באקסטרא גיפט קארד ניתן לרכוש שוברי מתנה רגילים לצד שוברי מתנות משולבים המאפשרים מגוון בילויים בשובר אחד, שובר מתנה שכזה מתקבל בהערכה רבה על ידי מי שמקבל אותו.

מתי רוכשים שוברי מתנה ומתנות לעובדים?

שוברי מתנה ומתנות לעובדים יכולים להתאים לעובדים, מנהלים, ספקים, חברות קידום מכירות ולקוחות.
את השוברים מעניקים לעובדים ממגוון סיבות: מתנות לעובדים בימי הולדת, שוברי מתנה בתור תמריץ לעסקים ובונוס על עמידה ביעדים, מתנות לעובדים באירועים שונים, שוברים יוקרתיים למנהלים, תמריצים לעובדים ועוד.

להזמנת שוברי מתנה, תמריצים, בונוסים או מתנות לעובדים בכמויות גדולות
ניתן ליצור קשר בטלפון 09-7909501 או לסייר באתרינו

בחירה ורכישה של מתנות לעובדים וללקוחות לחגים, לימי הולדת או לכל אירוע משמח, היא משימה המוכרת היטב למנהלי משאבי אנוש והרווחה היחס האישי מעלה לעובד את המוטיבציה וגורם לו להרגיש מיוחד. גם צ'ופר על עמידה ביעדים ותמריצים , מעודד את העובד ונמצא כמשפר ביצועים וכמפחית לחצים על פניו, תהליך בחירת המתנה לעובדים נראה כתהליך מהנה במיוחד, אבל אם תשאלו את העוסקים במלאכת משאבי האנוש, רבים מהן יודו כי מדובר בכאב ראש רציני מתנות לעובדים ולקוחות אמורות להיות מקוריות ומפתיעות, ולשמח את המקבלים, אבל כיצד בוחרים מתנה שתשפיע באותה דרך על כמה עשרות, מאות ואולי גם אלפי אנשים? איך בוחרים מתנה מקורית לראש השנה, מדי שנה? אחד הפתרונות היעילים לתסבוכת, הוא הענקת שוברי מתנה, המעבירים את כוח הבחירה לידי המקבלים

הבחירה עוברת לעובדים
להענקה של שוברי מתנה מספר יתרונות משמעותיים. אחד החשובים שבהם הוא גיוון האפשרויות שהשובר מכיל בתוכו (אטרקציות, מסעדות, סרטים, ספא ועוד), כך שכל אחד ואחת ממקבלי המתנה יוכל לבחור בחוויה שהוא מעוניין בה. מתנה זו עדיפה בהרבה מפריט חסר ייחוד וזהות, שנבחר על ידי ההנהלה. יתרון נוסף הוא עצם הבחירה. כאשר אתם מעניקים לעובדים או ללקוחות מערכת דיגיטלית המכילה מגוון רחב של חוויות לבחירה, אתם מעניקים להם את היכולת לשלוט באופי המתנה ולבחור את ההטבה האידיאלית עבורם. בכך אתם מעצימים את ערכו של השי בעיניהם

paper voucher icon